14 Березня 2023 в 07:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase, Celsius та Paxos зберігали кошти у Signature Bank

Signature Bank
Share this page to Telegram

Signature Bank ліквідовано, коли про це стало відомо, кілька криптобірж повідомили, що у них були кошти в банку. Зокрема, біржа Coinbase, крипто-кредитор Celsius і емітент стейблкоїнів BUSD Paxos увійшли до компаній, кошти яких були в Signature Bank.

У заяві Рада Федеральної резервної системи вказано, що створено Програму термінового банківського фінансування (BTFP) на суму 25 мільярдів доларів. Пропонуються кредити терміном до одного року банкам, ощадним асоціаціям, кредитним спілкам та іншим прийнятним депозитним установам.

Coinbase, Celsius та Paxos: у нас були сотні мільйонів у Signature Bank

Нагадаємо, що Signature Bank було ліквідовано владою, щоб захистити економіку США та населення від зайвих потрясінь. Своєю чергою, біржа Coinbase повідомила про те, що має 240 мільйонів доларів корпоративних коштів у Signature. Біржа очікує, що гроші не будуть втрачені.

Своєю чергою, і емітент стейблкоїну BUSD криптофірма Paxos також вказала, що в банку зберігаються 250 мільйонів доларів, і додала, що має приватну страховку, яка покриває суму, що не покривається стандартною страховкою FDIC у розмірі 250 000 доларів на вкладника.

Цікавий факт — офіційний комітет незабезпечених кредиторів Celsius, орган, який представляє інтереси власників рахунків в крипто-кредиторі Celsius, що збанкрутував, також повідомив, що в Signature Bank тримав частину своїх коштів, але конкретна сума не була вказана.

Але є й компанії, які не зберігали свої кошти у банку, про що поспішили повідомити своїх клієнтів.

Зокрема, Роббі Фергюсон, співзасновник платформи розробки ігор Web3 Immutable X, і Мітч Лю, співзасновник блокчейну Theta Network, орієнтованого на ЗМІ, написали, що обидві компанії не мали відношення до Signature. З аналогічною заявою виступили й представники біржі Crypto.com, зазначивши, що коштів у банку немає. Технічний директор фірми Tether Паоло Ардоїно також поспішив повідомити, що компанія не має жодних справ із закритим банком.

Щоб заспокоїти ринки, глави Міністерства фінансів США, ФРС та FDIC випустили спільну заяву про те, що запускають програму підтримки банківської системи.

Вкладники в Silicon Valley Bank та Signature Bank отримають повернення коштів у повному обсязі. Ринки позитивно сприйняли цю новину. Курс Біткоїна перевищив позначку 22 300 доларів на момент написання матеріалу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар