Coinbase

Coinbase буде використовувати KYC-платформу Solarisbank для роботи в Німеччині

З провайдером фінтех-рішень вже працює Vivid Money.

Публічна криптобіржа Coinbase оголосила про угоду з німецьким фінтех-провайдером Solarisbank. Платформа надасть американської компанії доступ до свого KYC-інструментарію. Співпраця допоможе Coinbase краще ідентифікувати клієнтів і відповідати вимогам антивідмивного законодавства Німеччини.

Coinbase також буде використовувати нову розробку Фінтех-стартапу – рішення Bankident. Воно не вимагає відеоідентифікації, коли клієнт показує свої документи в відеочаті з агентом банку. «Клієнти можуть ідентифікувати себе самі в режимі 24/7», заявляє Фінтех-розробник.

«Coinbase стала першою криптобіржою серед партнерів KYC-платформи Solarisbank» – сказала директор підрозділу ідентифікації Фінтех-банку Деліа Кеніг. Верифікацію клієнтів в Solarisbank також проводять Samsung Pay та American Express.

У червні цього року Coinbase отримала ліцензію на здійснення послуг зі зберігання криптовалют в Німеччині. Фінрегулятор країни законодавчо визнав криптовалюти фінансовими інструментами в березні минулого року.

Solarisbank

Solarisbank отримав банківську ліцензію у 2016 році. На його платформі b2b-клієнти можуть відкривати цифрові рахунки та випускати платіжні карти. У 2019 Фінтех-банк отримав ліцензію на зберігання цифрових активів.

У лютому 2021 Solarisbank запустив сервіс криптокастодіальних послуг у співпраці з Bitstamp. Нещодавно він залучив $ 224 млн і купив свого конкурента.

Також платформу Solarisbank використовує фінансовий сервіс Vivid Money від колишніх співробітників Тінькофф Банку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *