5 Грудня 2022 в 21:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coca-Cola випускає NFT чемпіонату світу з футболу

Coca-Cola
Share this page to Telegram

Coca-Cola випускає набір NFT FIFA, заснований на теплових картах

Coca-Cola, одна з найбільших у світі компаній з виробництва напоїв, планує увічнити чемпіонат світу з футболу в блокчейні за допомогою незмінних токенів (NFT).

NFT розроблятимуться і розміщуватимуться на NFT-платформі Crypto.com. 10 000 токенів було згенеровано шляхом відстеження переміщень гравців у матчах чемпіонату світу з футболу. Вони будуть доступні фанатам, які зареєструвалися на платформі Crypto.com NFT. Компанія заявила, що NFT є частиною її зобов’язання доставляти футбольним уболівальникам чарівні моменти під час чемпіонату світу.

Токени генеруватимуться з використанням теплових карток на основі показників футболістів на іграх. Для цього Coca-Cola та Crypto.com об’єдналися із цифровим художником GMUNK. Раніше він створив науково-фантастичний образ Tron: Legacy та Oblivion.

«Чемпіонат світу в Катарі покликаний пожвавити чарівні моменти на полі та за його межами для мільйонів уболівальників з регіону та за його межами, – зазначив генеральний менеджер Coca-Cola Назлі Бербероглу.

Дата запуску NFT Coca-Cola World Cup в оголошенні не розголошується. Проте виробник напоїв заявив, що він буде доступний для футбольних фанатів у всьому світі, які зареєстровані на платформі Crypto.com NFT та на сторінці Coca-Cola Fanzone.

Міжнародна федерація футболу (FIFA) сама не далека від ініціативи випуску чемпіонату світу NFT. Напередодні відкриття чемпіонату світу федерація запустила торговий майданчик NFT під назвою FIFA+. Там уболівальники з усього світу можуть збирати найкращі моменти чемпіонатів.

Крім того, FIFA представила чотири нові блокчейн-гри після розірвання договору зі студією Electronic Arts. Після розпаду з Electronic Arts FIFA натякнула, що продовжуватиме випускати ігри окремо від EA. І тепер організація, нарешті, оприлюднила деякі плани: вона готує до випуску чотири нові ігри, засновані на чемпіонаті світу з футболу, що наближається.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар