23 Березня 2023 в 21:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CNBC: великі гравці прогнозують зростання біткоїна до $100 000

Біткоін
Share this page to Telegram

Згідно з опитуванням CNBC серед впливових постатей індустрії, ринок зберігає бичачі настрої щодо майбутнього першої криптовалюти.

Біткоїн досяг свого ATH у листопаді 2021 року на позначці близько $69 000 і з того часу впав приблизно на 60%.

Стратегічний директор криптобіржі Gemini Маршал Бірд вважає, що цього року курс монети може сягнути $100 000. На його думку, якщо першій криптовалюті вдасться подолати попередній максимум, їй «не потрібно буде багато часу, щоб піднятися ще вище».

CTO Tether Паоло Ардоіно вважає, що біткоїн може “повторно протестувати” рівень $69 000.

Генеральний директор криптобіржі Bittrex Global Олівер Лінч пов’язує нещодавнє ралі активу з банківською кризою в США, спричиненою крахом Silvergate Bank, Signature Bank та Silicon Valley Bank.

Журналісти CNBC також згадали парі екс-CTO Coinbase Баладжі Срінівасана і колишнього топменеджера Goldman Sachs Рауля Пала на зростання біткоїна до $1 млн. Якщо перша криптовалюта не досягне обумовленого курсу до 17 червня, то Пал виграє $1 млн і поверне свою заставу.

«Для того, щоб біткоїн досяг мільйона за 90 днів, у світі мають відбутися якісь божевільні речі, яких ми не хочемо», – зазначив Маршал Бірд.

На думку стратегічного директора Gemini, монеті може знадобитися десять років для наближення до цієї цифри.

Ардоіно також скептично ставиться до цієї заяви. Якщо біткоїн досягне таких рівнів, це може означати «крах усієї економіки», додав він.

На момент написання актив торгується по $28 356, за добу додавши 1,5% (згідно з CoinGecko).

Нагадаємо, у березні 2023 року засновник і CEO аналітичної компанії Messari Раян Селкіс спрогнозував зростання біткоїна до $100 000 протягом 12 місяців. Він вважає першу криптовалюту надійним вкладенням на тлі проблем економіки США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар