Біткоін

Чи зможе біткоін сьогодні досягти $ 33 000?

Багато експертів звернули увагу на два важливі чинники, які підтримали біткоін на цьому тижні.

По-перше, посилився приплив стейблкоінів на біржі. Зазвичай інвестори заходять в криптосферу якраз через такі інструменти. В середині тижня на торговельні майданчики зайшли $ 57 млн ​​в USDT і $ 58 млн в USDC.

По-друге, підтримку ринку подала конференція The B Word, на якій виступили такі відомі люди, як Ілон Маск і Джек Дорсі.

Біткоін почав зміцнюватися ще в середу ввечері, однак поки сходження дуже повільне, і спостерігачі сходяться на думці, що найближчими днями відновлення ралі малоймовірно.

Курс BTC в п’ятницю, 23 липня, виріс до $ 32 500 (+ 2%). Капіталізація першої криптовалюти зараз перевищує $ 608,216 млрд.

Найбільші альткоіни ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) торгуються різноспрямовано. Перший подорожчав на 4% до $ 2069, а токен BNB, навпаки, відступив на 1,5% до $ 289. Вартість всіх цифрових валют на початку американської сесії збільшилася до $ 1,331 трлн.

Володимир Панушкін, який очолює проєкт «РАКІБ-Соціома», вважає, що сьогодні біткоін зможе досягти $ 33 000. Однак ривок буде короткостроковим, після чого монета здасть завойовані позиції.

Ринок все ще контролюють «ведмеді». Тому навіть якщо ми побачимо відскік, то BTC не зможе отримати підтримки, достатньої для того, щоб кардинально змінити траєкторію руху, прогнозує експерт.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.