Новини Chainlink

Chainlink досягає ATH: причини підйому

План розвитку Chainlink 2.0 і нові партнери: що сприяє зростанню Chailink?

Ринок альткоінів переживає корекцію, проте, торкнулася вона не всіх. Серед винятків – Chainlink (LINK), криптовалюта, якій за добу вдалося додати 26%.

Поточний курс LINK – $ 51, і це абсолютний максимум для активу. Якщо раніше поясненням зростання служила кореляція Chainlink з більш відомими біткоіном і ефіріумом, то нинішнє протистояння загальної тенденції пов’язано зі спрямованими на розвиток власної екосистеми розробками.

Одна з важливих віх для проекту – публікація документації до Chainlink 2.0. У ній розробники розглядають зняття обмежень, накладених на функціонал смарт-контрактів, а також можливості отримання доступу до джерел даних за межами мережі й проведення поза нею обчислень.

Chainlink 2.0 забезпечить кращу масштабованість оракулів – систем, що пов’язують дані з реального світу з блокчейном. Мережа отримає додатковий захист завдяки інтеграції рішень масштабування 2-го рівня, націлених на забезпечення конфіденційності.

Крім презентації документації до оновлення, зростання Chainlink сприяло встановлення партнерських відносин з SmartZip і Vesper. Перша почне направляти в мережу дані ринку нерухомості. Друга має намір у співпраці з LINK представити оракула для найбільш популярної метрики ринку DeFi – TVL, або заблокованих на рахунках платформ засобів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *