Mastercard

CEO Mastercard: «цифрові валюти ЦБ – міст між державою та приватним сектором»

Генеральний директор платіжної системи Mastercard Міхаель Мібах вважає, що цифрові валюти ЦБ слугуватимуть «мостом» між державою та приватними платіжними фірмами.

Про це Міхаель Мібах заявив під час віртуальної конференції, повідомляє видання Invezz. Платіжний гігант Mastercard бере активну участь у просуванні криптовалют. Кілька днів тому компанія оголосила про партнерство з платформою Bakkt, завдяки якому банки та продавці, які використовують Mastercard, зможуть інтегрувати криптовалюти у свої продукти та послуги.

Мібах повідомив про збільшення кількості клієнтів, які використовують карти для придбання криптоактивів. Він також торкнувся теми державних криптовалют, заявивши, що останнім часом Mastercard приділяє особливу увагу вивченню їхнього потенціалу.

«Найімовірніший сценарій використання цифрових валют у платіжній сфері — якщо вони випускатимуть уряди. Ми говорили про це і раніше, тому вже зараз готуємо нашу інфраструктуру до впровадження державних стейблкоїнів. Рано чи пізно центральні банки будуть готові запустити власні цифрові валюти, які використовуватимуться поряд з доларом або євро як розрахункові валюти», — заявив Мібах.

Mastercard представила платформу для тестування державних криптовалют близько року тому. Мібах додав, що Mastercard може відіграти важливу роль у їх розробці та розгортанні, оскільки ця платформа стане безпечним віртуальним середовищем для спільної роботи урядів та приватних платіжних фірм. У квітні Mastercard почала вивчати можливість впровадження смарт-контрактів у цифрові валюти центробанків, щоб розширити можливості цих інструментів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *