новина криптовалюта

CEO Kraken: Через два роки за 1 BTC можна буде купити суперкар Bugatti

Генеральний директор кріптовалютної біржі Kraken Джессі Пауелл (Jesse Powell) очікує продовження зростання курсу біткоіну. На його думку, в 2023 році на 1 BTC можна буде купити автомобіль Bugatti.

Нещодавно Пауелл говорив, що потенціал зростання біткоіну нескінченний. Тепер він заявив, що дуже складно уявити «нескінченність» і можна скористатися іншими способами. Наприклад, якщо зараз на 1 BTC можна купити електромобіль Tesla 3, то в наступному році вже можна буде вибирати з моделей Lamborghini, а в 2023 році замахнутися і на суперкари Bugatti.

«Насправді, в кріптовалютному співтоваристві такі одиниці вимірювання навіть зручніші, адже ніхто не знає, скільки буде коштувати долар США. Може бути вже через рік влада випустить в десять разів більше доларів, ніж зараз є на ринку, тому дуже складно оцінювати біткоіни в доларах », – заявив Пауелл.

Генеральний директор Kraken також зазначив, що поточний бум колекційних токенов (NFT) корисний для розвитку екосистеми Ефіріума і привертає багато уваги до другої криптовалюти. А коли буде повноцінно запущений Ефіріум 2.0, піде і проблема з високими комісіями за транзакції. Крім того, використання ETH для стейкінга знижує кількість монет на ринку, що також призведе до зростання курсу.

Пауелл також похвалив і розвиток блокчейна Polkadot, на якому запускається безліч токенів і проектів, а також додаються різні нові функції. На його думку, майбутнє Polkadot має бути райдужним.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *