Новини Bitcoin

«Бики не готові до рекордів». Чому біткоін перестав рости

З середини квітня головна криптовалюта застрягла в одному ціновому діапазоні, хоча з початку року вона подорожчала на 97%. Що зараз відбувається з першою цифровою монетою і які фактори стримують її котирування?
Останні три тижні вартість біткоіна знаходиться в діапазоні $ 52-58 тис. Іноді головній криптовалюті все-таки вдається подолати ці рамки, проте незабаром вона повертається до попереднього рівня. До цього перша цифрова монета показувала впевнене зростання і з початку року подорожчала на 97% (з $ 29 тис). Експерти пояснили, що зараз відбувається з біткоіном та коли він зможе повернутися до фази зростання.

Уповільнюючі чинники

Зараз на адреси криптовалютних бірж активно заводять біткоіни, або з метою фіксації прибутку в ньому, або з метою покупки менш капіталізованих альткоінів, що чинить тиск на курс, пояснив провідний аналітик 8848 Invest Віктор Першиков. За його словами, головна криптовалюта виглядає менш інвестиційно привабливою щодо основних конкурентів через значну перекупленість.

«Добре видно, що в парах з BTC таких активів, як ETH, LTC, NEO, TRX і багатьом іншим ще є куди рости, бо до історичних максимумів ще дуже далеко», – зазначив аналітик

Тому довгострокові інвестори вважають за краще купувати менше капіталізовані цифрові монети за біткоіни залишаючи в ньому невелику частину коштів, на тлі поточного сезону альткоінів, стверджує Віктор Першиков. Сам сезон альткоінів і падіння частки біткоіна на крипторинку також є важливим сигналом, що бики поки не готові до нових рекордів, додав він.

Ризик розпродажів

На даному етапі альткоіни більше привертають роздрібних непрофесійних інвесторів, вважає засновник платформи стабільних криптовалют Григорій Клум. За його словами, ця категорія інвесторів більше схильна до панічних настроїв, тому це нездатність біткоіна найближчим часом впевнено пройти позначку в $ 60 тисяч. Цілком може спровокувати розпродаж відразу по обох напрямках.

«У разі якщо біткоїн зіткнеться з запеклим розпродажем, як показує практика, яким би яскравим не був сезон альткоінів, альтернативні криптовалюти продають ще активніше», – додав експерт.

Накопичення ліквідності

Основний фактор, який стримує зростання біткоіна, це висока концентрація довгих позицій на ф’ючерсному ринку, впевнений старший аналітик Bestchange.ru Микита Зуборьов. Він стверджує, що зараз крипторинок знаходиться в циклі накопичення ліквідності в альткоінах.

«У найближчі тижні не очікується значного зростання ціни біткоіна, хоча після нетривалої консолідації протягом найближчого тижня можливе подолання рівня в $ 60 тис», – спрогнозував аналітик.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *