12 Травня 2023 в 20:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Букмекерська компанія PointsBet виявилася втягнутою в шахрайську криптоаферу

PointsBet
Share this page to Telegram

Австралійська букмекерська контора PointsBet закликала своїх клієнтів видалити електронний лист із пропозицією інвестувати у криптоактиви.

У четвер, 11 травня, ввечері букмекерська компанія оголосила клієнтам про повне припинення спілкування каналами електронної пошти. Приводом стала підозра на зламування поштового сервера для організації фішингової атаки.

Невідомі злочинці намагалися змотивувати клієнтів PointsBet перейти за посиланням у листі на свій ресурс, де пропонувалося інвестувати у криптоактиви. Натомість людям обіцяли, що зараховані на їх крипторахунки кошти буде подвоєно.

PointsBet попросила своїх користувачів не натискати ні на які посилання та не відповідати на листи. Компанія вибачилася за тимчасові незручності, а також запевнила, що у зловмисників не було доступу до персональних даних клієнтів.

Однак, клієнти букмекера вважали заяву малопереконливою, оскільки електронний лист був відправлений з власного домену PointsBet.

Експерти з безпеки компанії Cyble Research виявили нове шкідливе програмне забезпечення, розроблене спеціально для пристроїв на платформі macOS і здатне викрадати паролі доступу та закриті ключі від криптогаманців.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар