Floki Inu

Британський регулятор розслідує «неетичну» рекламу мем-токену Floki Inu

Управління стандартів реклами Великобританії (ASA) відкрило розслідування щодо мем-токена Floki Inu, оголошення зі згадкою якого були розміщені в лондонській підземці.

“Хоча зараз я не можу вдаватися в деталі, я готовий підтвердити, що зараз ми розслідуємо Floki Inu“, – заявив представник відомства у розмові з The Guardian.

За кілька днів до цього член Лондонської партії зелених Сіан Беррі закликала заборонити рекламу Floki Inu:

«Я вважаю, що реклама криптовалюту не повинна розміщуватися на транспорті. Це неетично».

Протягом останніх тижнів користувачі викладають у мережу фотографії оголошень, розміщених у метро та автобусах Лондона, з текстом: «Впустив DOGE? Візьми Floki».

У березні ASA відкрило розслідування щодо криптокомпанії Coinfloor, яка «безвідповідально» просувала біткоїн як інвестицію для пенсіонерів. Згодом регулятор також заборонив рекламувати вкладення криптовалюту біржі Luno. Директор зі скарг та розслідувань ASA Майлз Локвуд у липні назвав боротьбу з рекламою криптовалют «абсолютно критичною та першочерговою областю» для британської влади.

Мем-монети Dogecoin, Shiba Inu та Floki Inu, тим часом знижуються разом із ширшим крипторинком. DOGE втратив 5% вартості, SHIB – 11%, а FLOKI впав на 30%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *