Біткоін

Брайан Келлі: біткоін нарешті намацав дно

Популярний аналітик і засновник інвесткомпанії BKCM Брайан Келлі прокоментував відскік біткоіна. В ефірі телеканалу CNBC він заявив, що швидше за все криптовалюта намацала дно, і тепер тренд почав змінюватися.

Хоча експерт вважає, що поки рано говорити про повернення позитиву на ринок.

Щоб побачити “бичачі” сигнали, потрібно проаналізувати мережеві показники біткоіна. Якщо на блокчейні почалося збільшення числа гаманців з ненульовим балансом, то можна говорити про перехід інвесторів до накопичення. В цьому випадку сходження має продовжитися.

За словами Брайана Келлі, ми вже відштовхнулися від дна. Фундаментальні показники поступово поліпшуються. Схожа ситуація спостерігалася навесні минулого року.

Після березневого обвалу (“Чорний четвер”) накопичувальна стратегія інвесторів стала домінантною. У підсумку ми побачили, як монета за рік злетіла з $ 3500 до $ 60 000. Технічно біткоін готовий до стрибка, тепер наше завдання визначити коли позитив візьме верх, підкреслив засновник компанії BKCM.

У четвер, 3 червня, курс BTC виріс до $ 38 700. Багато аналітиків вказують на велике значення позначки в $ 40 000 для біткоіна. Якщо монета прорве опір в цьому районі, то зміцнення її курсу стане більш впевненим.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.