Біткоін

Blockstream і Square займуться видобутком біткоіна на сонячній енергії

Компанія з розробки інфраструктури біткоіна Blockstream і платіжний сервіс Square домовилися про створення центру з видобутку криптовалюти на сонячній енергії. Він буде розташовуватися на одній з майнінгових площ Blockstream і стане частиною програми Square по переводу біткоіна на чисту енергію. Square має намір інвестувати $ 5 млн у нове підприємство, а Blockstream надасть інфраструктуру і візьме на себе управлінську функцію.

«Підприємство стане доказом концепції стовідсоткового майнінгу біткоіна на відновлюваній енергії в широких масштабах. Економічні атрибути, включаючи операційні витрати та прибутковість інвестицій, будуть викладатися публічно », – заявили учасники проєкту.

Blockstream запустить операційну панель, де в реальному часі будуть показуватися показники ферми, включаючи енергоспоживання і прибутковість майнінгу. Таким чином компанія розраховує довести, що біткоін може сприяти поширенню відновлюваної енергії у світі.

«Багато майнінгових підприємств, включаючи наше, вже покладаються на відновлювану енергію, тому що це найбільш затратний вид енергії з усіх доступних, – сказав глава по майнінгу Blockstream Кріс Кук. – Ми сподіваємося продемонструвати, що видобуток біткоіна на відновлюваній енергії в реальних умовах не тільки можливий, а й сприяє загальносвітовому руху до більш сталого майбутнього ».

«Проєкт буде служити прозорим прикладом, дозволяючи нам разом вивчати економіку майнінгу біткоіна на чистій енергії, – додав керівник Square по екологічному, соціальному та корпоративному розвитку Нейл Йоргенсен. – Ми хотіли б якомога швидше поділитися результатами зі спільнотою ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *