Біткоін

Біткоїн оновив листопадовий мінімум на $56 600, Ethereum нижче за $4 000

Криптовалютний ринок прискорив зниження увечері у четвер. Ціна біткоїну досягла мінімуму близько $56 600, а Ethereum виявився нижчим за психологічно значущу позначку $4 000. Востаннє на порівняних рівнях дві криптовалюти торгувалися наприкінці жовтня. Відкочування від абсолютних максимумів, зафіксованих тиждень тому, в обох випадках становить понад 15%.

За даними платформи Coinglass, обсяг ліквідацій за останню годину досяг $120 млн, з яких близько 40% припадають на біткоїн. Найбільша ліквідація відбулася на біржі BitMEX – там у парі BTC/USD ліквідації зазнала довга позиція розміром $7,2 млн.

“Ставки фондування повертаються до нейтральних позначок, що відображає відновлення здорового балансу між довгими та короткими позиціями”, – зазначають аналітики Arcane Research.

Одночасно мем-токени, такі як Shiba Inu, Floki Inu та Baby Doge, втрачають 10% і більше.

«Зачистка мем-монет здатна чинити тиск на ряди їх прихильників як необхідна частина екосистеми, що розвивається, зміцнюється, — пише аналітик Bloomberg Intelligence Майк Макглоун. — Що раніше спекулятивні монети зазнають корекції, то краще для продовження процесу впровадження криптоактивів в інвестиційні портфелі».

Індекс долара DXY у середу злетів до 16-місячного максимуму вище 96 на тлі очікувань посилення грошової політики.

«Посилення долара вказує на те, що деякі сприятливі фактори, що підштовхували ціни світових активів, включаючи BTC та криптовалюти, протягом останніх 18 місяців починають розгортатися. Цю передумову не можна повністю списувати з рахунків, – заявляють аналітики Delphi Digital.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *