Новини біткоін

Біткоін зміг витримати тиск

На цьому тижні біткоін (BTC) виявився під сильним пресингом, проте зміг витримати тиск і утримати фундаментальні позиції.

За даними CryptoQuant і Glassnode, в минулий четвер обсяги біткоіна, що надійшли на біржі, виріс до річного максимуму. Намічалися масовані розпродажі, і обвал міг виявитися схожим за масштабами з крахом ринку в березні 2020 року.

Тиск на криптовалюту виявився найсильнішим з “Чорного четверга” минулого року, зазначив у Твіттері дослідник Вільям Клементе.

Крім припливу BTC на торговельні майданчики, обставини також загострила заява гендиректора Tesla Ілона Маска, який оголосив, що його компанія перестає продавати електрокари за біткоіни. Негативний новинний фон і активізація продавців повинні були завдати нищівного удару по провідній цифрові валюті.

Напередодні ввечері монета на деяких біржах падала до $ 46 000. Однак більш значного відкату так і не відбулося. У п’ятницю, 14 травня, курс біткоіна відскочив до $ 50 600.

На думку команди WhaleMap, великі інвестори докладуть максимум зусиль, щоб утримати BTC на значеннях вище $ 50 000.

У звіті Glassnode йдеться, що в четвер на біржі надійшли близько 30 000 біткоінів на $ 1,47 млрд.

Гендиректор CryptoQuant Кі-Янг Джу звертає увагу на той факт, що приплив криптовалюти на біржі все ще триває. Це тривожний сигнал і потрібно бути максимально обережними, звернувся експерт до інвесторів.

Посилюються ризики ланцюгової реакції, коли слідом за “китами” до продажу приступають і інші трейдери. В цьому випадку падіння може виявитися набагато болючіше, резюмував аналітик.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *