ВТС

Біткоін зміг відігратися після падіння до січневого мінімуму

На початку цього тижня біткоін став зазнавати збитків. Разом з найбільшою цифровою валютою позиції здали практично всі альткоіни. BTC в минулу середу впав в ціні до $ 29 600 – це мінімальне значення з січня 2021 року.

Зміцнення відновилося ввечері в той же день. Як зазначала команда IntoTheBlock, відскік став результатом посилення підтримки з боку інвесторів, які купували біткоін в районі $ 30 000.

Ще одним позитивним фактором стала онлайн-конференція The B Word, присвячена криптоіндустрії. Її учасники, включаючи Ілона Маска, визнали великий потенціал біткоіна, що в кінцевому підсумку повернуло позитивні настрої на ринок.

Курс BTC в неділю, 25 липня, зміцнився до $ 34 800. Деякі експерти не сумніваються, що сьогодні до вечора ми проб’ємо психологічну позначку в $ 35 000.

Ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) також торгуються в плюсі. Ці монети підскочили до $ 2175 і $ 303 відповідно.

Найкращу результативність з першої десятки криптовалют продемонстрував Dogecoin (DOGE). Ціна цього альткоіна за добу зросла ще на 2,5% до $ 0,199. Капіталізація крипторинку сьогодні збільшилася до 1,412 трлн, а індекс домінування біткоіна становить 46,2%.

За даними платформи Viewbase, в кінці тижня посилився відтік біткоіна й ефіру з торгових майданчиків. Освіта дефіциту цих криптовалют неминуче призведе до їх подорожчання, прогнозують спостерігачі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.