1 Травня 2021 в 07:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біткоін за 3 години подорожчав на $ 2 тис.

Новини Bitcoin
Share this page to Telegram

Вартість першої криптовалютb знову перевищила $ 56 тис. Це може бути пов’язано експірацією квітневих опціонів на $ 4,2 млрд.
У п’ятницю ввечері курс біткоіна різко виріс, на піку досягаючи $ 56,2 тис. За три години ціна криптовалюти піднялася на $ 2 тис. Станом на 17:15 за київським часом актив торгується на рівні $ 56 тис. За минулу добу він подорожчав на 4 %. Зростання котирувань монети активізувалось близько 16:30 по Києву, коли відкривається основна торгова сесія на американському фондовому ринку.

Сьогодні закінчується термін квітневих опціонів на біткоін обсягом в $ 4,2 млрд. Аналітик CoinDesk Омкара Годбоул припускав, що цей фактор стримував котирування криптовалюти в районі $ 54 тис. Він пояснив, що найчастіше біржі навмисно маніпулюють ринком, підштовхуючи ціну базового активу до найбільш вигідної для себе точки.

Минулого місяця ціна біткоіна також перебувала під тиском в кінці місяця напередодні рекордної експірації ф’ючерсів обсягом в $ 6 млрд. В наступні два дні після неї вартість активу виросла на $ 5 тис., після чого продовжила підніматися і в середині квітня встановила новий історичний максимум в $ 64 , 8 тис.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар