біткоін

Біткоін встановив новий рекордний максиму на рівні $ 63600

Сьогодні ціна біткоін вперше перевищила позначку $ 63 600, встановивши новий рекордний максимум.

Ще вчора ціна коливалася біля позначки $ 60 000, але за ніч завдяки азіатським ринкам вона піднялася вище $ 61 000. Далі події розгорталися ще більш стрімко, і вдень BTC піднявся до $ 62000, а потім і вище $ 63 000.

Ethereum також встановив новий рекордний максимум, вперше перевищивши рівень $ 2274. Двозначне зростання показали та інші криптовалюти з найбільші 10 за ринковою капіталізацією.

Цікаво, що незважаючи на зростання ціни і ринкової капіталізації, домінування біткоіну, за даними CoinMarketCap, залишалося нижче 55%.

На думку аналітика криптовалюта Саймона Петерса з eToro на цьому досягненні головна криптовалюта не зупиниться:

У цьому році динаміка сильно змінилася. Попит виходить з боку організацій, які переводять великі обсяги біткоіни і ефіріума в холодні сховища, або виводять їх з кріптобірж на приватні гаманці. Уже виходячи з цього інвестори повинні очікувати протягом року верхніх максимумів і верхніх мінімумів.

У короткостроковій перспективі ми можемо побачити деяку фіксацію прибутку з боку окремих інвесторів – звичайна тема, яка виникає, коли біткоіни або його аналоги досягають рекордних піків. Довгострокова ж тенденція залишається стійкою при збереженні попиту на альтернативні інвестиції.

У лютому Петерс прогнозував, що протягом кількох місяців ціна біткоін може досягти $ 70000, і завдяки сьогоднішньому зростанню ця подія не здається таким вже далекою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *