Біткоін

Біткоін спонсорує перегони

Криптовалюта все більш міцно входить в наше життя, кожен раз підкоряючи все нові її сфери. Прикладом цього є останнє співробітництво: біткоін виступає спонсором в перегонах Indianapolis 500.

№ 21 Bitcoin Chevrolet – один з 32 учасників одного з найвідоміших спортивних заходів Америки. Однак, варто зазначити, що яскраве чорно-помаранчеве авто з логотипом біткоіна є не першим випадком подібного спонсорства.

Наприклад, в березні 2021 роки команда з Вищої бейсбольної ліги Oakland A почала приймати біткоін як оплату сезонних апартаментів. А у квітні у баскетбольної команди NBA Sacramento Kings з’явилася можливість отримувати зарплату в криптовалюті. Таким чином, блокчейн розширює межі, все більше консолідуючись з різними сферами.

Повернемося до перегонів. Пілотувати чорно-помаранчевий автомобіль буде Рінус ВіКей, який є новачком 2020 року NTT IndyCar Series. Власник команди IndyCar Series Ed Carpenter Racing розповів, що, бувши прихильником і власником біткоіна, він упевнений, що відкриває новий спосіб для суперництва з іншими командами та навіть видами спорту за спонсорські гроші. Карпентер стверджує, що такий підхід може повністю змінити ведення бізнесу, адже змагатися за гроші спонсорів стає все складніше.

Для приймання здійснення платежів і пожертвувань IndyCar Series Ed Carpenter Racing уклала договір з додатком Strike. Співробітникам команди також було запропоновано приймати оплату біткоінами.

Не випадковий і номер автомобіля. Число 21 відповідає 21 млн біткоінам, які були створені при запуску валюти. Команда налаштована на перемогу і завоювання трофея Борга Уорнера, тим більше, що за підсумками кваліфікації стартуватиме в першому ряду.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.