Біткоін

Біткоін наблизився до важливого опору і швидше досягне $ 100 тис., ніж впаде до $ 20 тис.

Сьогодні біткоін продемонстрував бичачий імпульс, наблизившись до важливого опору в області $ 40 тис. З точки зору аналітика Bloomberg, у 2021 році BTC швидше досягне $ 100 тис., ніж впаде до $ 20 тис.

За даними найбільшої криптовалютної біржі Binance курс головної криптовалюти виріс до максимального значення $ 39 476. На момент публікації спостерігався відкат до рівня $ 38,5 тис.

Біткоін

Трейдер Амстердамської фондової біржі Міхаель ван де Поппе (Michaël van de Poppe) інтерпретував ситуацію на ринку наступним чином:

Отже, біткоін наблизився до опору і не подолав його. Якщо буде пробитий інтервал $ 39 800-41 700, то вважаю, що зростання продовжиться до $ 47 500-49 500. Роль ключової підтримки знизу виконує рівень $: 37 500.

У своєму червневому звіті по криптовалютному ринку аналітик Bloomberg Майк Макглоун (Mike McGlone) висловив твердий бичачий настрій.

Він пояснив більш ніж 50%-ву корекцію в травні надмірно тривалим ралі, китайськими обмежувальними заходами та необґрунтованою увагою до використання енергії біткоіна. Ця корекція не вплинула на оптимізм Макглоун, який відомий своєю вірою в біткоін:

Скорочення емісії торік, міграція в інституційні портфелі, ф’ючерси на Ethereum і запуск біржових фондів в Канаді та Європі вказують на великий потенціал біткоіна, який швидше за все досягне рівня $ 100 000, ніж впаде до $ 20 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *