біткоін 400000 доларів

Біткоін (BTC) консолідується на підступах до $ 60 000

Біткоін (BTC) продовжує спроби закріпитися над областю підтримки $ 57 800, але поки так і не зміг завершити денні торги вище неї.

Напрямок тренда по BTC залишається неясним, але, ймовірно, він є бичачим. Це буде підтверджено в разі пробою лінії короткострокового спадного опору.

Біткоіни на закритті тижні


Біткоін (ВТС) трохи знизився за підсумками минулого тижня, сформувавши невелику свічку Доджі. Це є ознакою нерішучості ціни, особливо з урахуванням появи цієї свічки через тиждень після того, як курс BTC досяг нового історичного максимуму.

В якомусь сенсі це можна розцінювати як охолодження ринку після значного ходу.

Індикатор MACD все ще зростає і поки не сформував жодного бару що знижується Моментум. Аналогічним чином, осцилятор стохастик продовжує рухатися вгору, хоча і без істотного імпульсу.

Втім, індекс RSI двічі подав сигнали ведмежою дивергенції. Вони є ознаками ослаблення, особливо з урахуванням того, що вони з’явилися на тижневому таймфрейме. Відповідно, найближчим часом не виключений розворот або хоча б значна корекція.

Біткоіни всередині підтримки

Технічні індикатори є бичачими, але їм не вистачає чітко заданого вектора руху.

Бичачий MACD розгубив всю свою силу. Індекс RSI тримається над відміткою 50, але, як і MACD, демонструє нейтральну траєкторію.

Втім, осцилятор стохастик залишається бичачим.

Проте, лише закриття денних торгів над вищезазначеним рівнем підтримки підтвердить, що тренд є бичачим.

Висновок


Таким чином, довгостроковий тренд по BTC залишається невизначеним на тлі невпевнених технічних індикаторів. Однак короткостроковий тренд виглядає бичачим. Це буде підтверджено бичачим пробоєм лінії короткострокового спадного опору.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *