FTX

Біржа FTX уклала партнерство з компанією SALT

Криптобіржа FTX 20 січня оголосила про укладання партнерської угоди з організатором форумів SALT, присвячених інноваціям та інвестиціям. За умовами договору платформа стане спонсором заходів у Північній Америці, Азії та Близькому Сході, включаючи SALT Crypto Show 2022.

За словами гендиректора FTX Сема Бенкмана-Фріда, на просторі фінансових ринків SALT є лідером у проведенні галузевих заходів з акцентом на технології, фінанси та підприємництво. Біржа рада стати партнером для проведення форумів у всьому світі, а також взяти участь в організації Crypto Bahamas. Мета компанії – подолати розрив між інвестуванням у традиційні сектори та цифрові активи.

Засновник і голова SALT Ентоні Скарамуччі заявив, що його компанія рада вітати FTX як головний глобальний партнер. Він також зазначив, що біржа виконує важливу функцію у криптовалютній та фінансовій індустрії.

Форум Crypto Bahamas пройде 26-29 квітня 2022 року на курорті Baha Mar у Нассау (Багами). Взяти участь у ньому зможуть лише запрошені гості. Захід дозволить інвесторам та розробникам криптопроєктів дізнатися про переваги співпраці та допоможе встановити контакти.

Форум SALT New York пройде 12-14 вересня 2022 року в Javits Center Expansion у Нью-Йорку (США).

У рейтингу Crypto.ru платформа FTX знаходиться на 41-му місці. У списку її торгових продуктів 374 крипто та 13 фіатних валют, а також 501 пара. Добовий обсяг на майданчику (на 20 січня 2021 року) – $1,92 млрд.

Раніше криптобіржа започаткувала власний інвестиційний фонд на $2 млрд. Компанія профінансує перспективні проєкти сектору криптовалют, щоб сприяти популяризації технологій блокчейну та Web 3.0.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.