криптовалюта біткоін

Більше 40% недосвідчених інвесторів планують тримати біткоіни менше року

2020 рік став проривним у розвитку кріптовалютной індустрії. Біткоіни почали масово купувати як досвідчені трейдери, так і новачки.

Платформа Cardify провела опитування серед інвесторів і з’ясувала, що інтерес недосвідчених трейдерів до BTC почав посилюватися якраз в минулому році. 42% новачків зізналися, що біткоіни вони хочуть тримати близько 12 місяців.

Трохи більше третини інвесторів зберігають криптовалюта більше двох років. Новачки зізналися, що вони вирішили купити біткоіни після того, як стало відомо, що в цей актив вклалися такі гіганти, як Tesla і Square.

33% опитаних зізналися, що вони розглядають BTC як інструмент для хеджування інфляційних ризиків в короткостроковій перспективі.

Дослідники підкреслили:

Незважаючи на те, що недосвідчені інвестори вважають за краще довгострокову прибуток як основну мотивацію, 41,9% з них мають намір тримати криптовалюта менше 12 місяців.

Досвідчені трейдери, навпаки, намагаються зберігати криптовалюту якомога довше. Майже 60% з них зізналися, що намагаються тримати біткоіни не менше двох років.

Частка криптовалюты в портфелях приватних інвесторів також зростає. Середній трейдер близько 13% свого капіталу вкладає в цифрові активи, це значно більше, ніж в січні минулого року (3,8%).

11,3% опитаних інвесторів побоюються, що біткоіни в 2021 році впаде нижче $ 21 000. Серед недосвідчених трейдерів також присутні тривожні настрої. Падіння монети нижче $ 20 000 бояться майже 21% респондентів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *