Avalanche

Avalanche продовжує набирати обертів

За останній тиждень ціна AVA зросла з 84 до 146 доларів. Зростанню ціни монети сприяв договір про партнерство Ava Labs з Deloitte.

Токен екосистеми Avalanche вже на десятому місці в рейтингу ринкової капіталізації за даними Coingecko. Він обігнав мем-коїни Dogecoin та Shiba Inu, які зайняли 11 та 12 місця відповідно.

Угода між AVA Labs та Deloitte дозволить будувати платформи для надання допомоги при стихійних лихах на блокчейні першого рівня мережі Avalanche.

У новій екосистемі збиратиметься, оброблятиметься та перевірятиметься на справжність вся документація, зокрема розглядатимуться заяви про лиха. Avalanche – це екологічно чиста платформа, нагадаємо, що Deloitte зберігає відданість екологічним технологіям.

На криптовалютному ринку ціни більшості криптовалют продовжують падати, курс $AVA виріс приблизно на 6% за добу. Експерти припускають, що токен незабаром поб’є свій попередній історичний максимум 147 доларів, досягнутий днем ​​раніше.

Avalanche – це мережа першого рівня, яка перевершує Ethereum за швидкістю та дешевизною транзакцій. Розвиток Avalanche підтримується фондом Blizzard, який призначив компанії стимулюючу виплату 200 млн доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *