Avalanche

Avalanche покращила екосистему DeFi внаслідок інтеграції Ampleforth

Ampleforth завершив інтеграцію з Avalanche, що дозволило використовувати токен AMPL у протоколах DeFi, що працюють у мережі.

Fragments Inc., компанія-розробник Ampleforth оголосила сьогодні, що приєдналася до зростальної мережі рівня 1. Тепер токен AMPL, створений у блокчейні Ethereum обліковою одиницею, може використовуватися для позначення контрактів за протоколами DeFi в Avalanche.

Ampleforth позиціонує себе як прямий конкурент централізованих стейблкоїнів. Якщо більшість з них спираються на традиційні банки або кредиторів, то AMPL використовує інший підхід.

Алгоритми протоколу Ampleforth переводять волатильність цін на волатильність пропозиції. Попри те, що ціна AMPL коливається в районі $1, кількість токенів у гаманці власника збільшується або зменшується залежно від того, зростає чи скорочується мережа.

Цей механізм націлений на використання AMPL як стабільної розрахункової одиниці, яка децентралізована, ніж інші наявні стейблкоіни.

Завдяки інтеграції з Avalanche протоколи DeFi в мережі можуть укладати стабільні контракти з використанням AMPL токенів замість наявних стейблкоінів, забезпечуючи вищий рівень децентралізації.

Парадоксально, що зараз екосистема DeFi так сильно залежить від централізованих стейблкоінів, що забезпечують ліквідність та заставу.

В умовах змінної нормативно-правової бази для DeFi важливо мати децентралізований фінансовий блок, який не піддається цензурі, який має аспект передбачуваності або стабільності цін, – сказав генеральний директор Fragments Inc. Еван Куо.

На цю мить Avalanche підтримує ліквідність у мережі на суму $8,6 млрд і залучила кілька блакитних фішок DeFi з Ethereum, включаючи Aave та Curve.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *