dodo криптовалюта

Атакована біржа DODO змогла повернути основну частину коштів

Збиток від атаки на децентралізовану біржу DODO у вівторок склав $ 3,8 млн, свідчать оновлені дані. Сьогодні розробники повідомили, що $ 3,1 млн з цієї суми вдалося повернути. За їх словами, проблема полягала в одній з функцій контракту DODO, яка не проводила перевірку на повторні виклики.

«В цілому три особи (адреси гаманців) брали участь в цих атаках: один хакер і два торгових бота, – пише команда. – Спочатку було вкрадено $ 3,8 млн в активах, але ми можемо підтвердити, що власники двох торгових ботів повернули нам близько $ 3,1 млн ».
Близько $ 200 000 на вкрадених активах були заморожені в гаманцях централізованих бірж, а решту $ 500 000 вважаюеться втраченими. Команда проекту погодилася взяти збитки на себе. Творцям порушених атакою пулів активи обіцяють повернути протягом 24 годин.

Код смарт-контрактів DODO в даний час проходить додатковий аудит китайської компанії Beosin. Розробники відзначають, що в ході розслідування і відновлення активів підтримку їм надали Binance, 1inch і інші компанії.

Токен DODO продовжив зниження в цю середу і опустився ще на 4% до $ 3,85. Зростання за останні 30 днів все ще становить 155%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *