dodo криптовалюта

Кріптобіржу DODO зламали, вкрадено $ 2 млн

Децентралізована кріптовалютная біржа DODO повідомила про хакерську атаку. Постраждало кілька пулів ліквідності.

Хакери зламали кілька пулів ліквідності DeFi-проекту з китайськими корінням. Інцидент стався 8 березня. Команда проекту підтвердила, що постраждали пули WSZO, WCRES, ETHA і FUSI, кошти, виведені з пулу АС, вдалося повернути.

Пули версії 1 не постраждали


У DODO додали, що кошти в усіх інших пулах, включаючи всі V1 і все пули V2 крім Crowdpool в безпеці;

«В якості запобіжного заходу ми тимчасово відключили портал по створенню пулів на DODO. Зараз ми разом з нашим партнером по забезпеченню безпеки намагаємося повернути кошти. Будемо тримати вас в курсі ».

Керуючий партнер Puzzle Ventures Джеррі Чжоу заявив, що повністю впевнений в команді DODO і її здатності повернути кошти.

«Деякі інвестори і crowdpool-проекти розчаровані в DODO, я можу їх зрозуміти. Але треба розуміти, що дорога не завжди буває рівною. Наскільки мені відомо, вони досягли значного прогресу у відновленні засобів. Я вірю, що в підсумку вони покажуть хороший результат ».

З початку року в DeFi-індустрії відбулося кілька зломів, включаючи хакерську атаку на Saddle Finance в день запуску проекту. Децентралізована кріптобіржа Furucombo втратила $ 15 млн в лютому, а PAID Network також була зламана 5 березня.

Цінова динаміка DODO


Нативний токен кріптовалютной біржі поки не постраждав. Монета торгується на рівні $ 4, зі зниженням на 2,5% в добовому обчисленні.

За минулий тиждень токен подешевшав на 7%, але він як і раніше на 150% вище в місячному вираженні. Токен досяг історичного максимуму 20 лютого на рівні $ 8. Це сталося на наступний день після того, як Binance оголосила про ФАРМІНГ ліквідності для стимуляції інтересу до проекту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *