13 Квітня 2023 в 07:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Aptos виділяє $20 млн, охочим творити на блокчейні

Aptos
Share this page to Telegram

Прагнення Aptos виділитися прийняло новий оборот, коли компанія оголосила про програму грантів, у рамках якої буде виділено 20 мільйонів доларів для «підтримки художників та креативників усіх середовищ», які хочуть використати блокчейн для реалізації свого бачення. Блокчейн, підтримуваний Andreessen Horowitz, зробив собі ім’я завдяки зручній для розробників мові програмування, яку спочатку створили команда технологічного гіганта Meta з Novi. Але конкуренція між блокчейнами та рішеннями для масштабування залишається високою. Конкурентні мережі та визнані гравці, такі як Ethereum, Solana, Polygon та Cosmos, є сильними альтернативами Aptos.

Ґранти, що надходять від Aptos Foundation, є останньою спробою, спрямованою на збільшення кількості людей та проєктів, пов’язаних із мережею Aptos та її розвитком. Aptos подвоює інвестиції та партнерські відносини, щоб досягти розширення бренду, який прагне обслуговувати мільярди людей. Нещодавно Aptos Labs інвестувала в популярний індійський додаток для соціальних мереж Chingari, що конкурує з TikTok, який використовуватиме блокчейн Aptos.

Охочі подати заявку на участь у програмі грантів для художників вартістю 20 мільйонів доларів можуть зробити це на вебсайті Aptos Foundation. У разі успіху Aptos заявила, що надасть як фінансування, так і доступ до інфраструктури, необхідної для максимального використання екосистеми компанії.

Aptos заявила, що вже виділила 3 мільйони доларів художникам та творцям, які хочуть створювати проєкти web3, використовуючи свою мережу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар