Bitcoin, Ethereum, XRP

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 22.05.2021

Вчора пари не змогли втриматися в області середніх цін і повернулися в зону тижневих мінімумів. Що очікувати на вихідні?

BTC/USD
BTC/USD

Вчора в першій половині дня покупці намагалися пробитися вище двогодинного EMA55, але сформувати бичачий імпульс не вдалося.

Увечері, обсяги продажів зросли й ціна біткоіна відкотилася до підтримки 38.2% фібо (37150.24 USD). До кінця дня пара утримувалася у вузькій консолідації на цьому рівні, але пізно вночі ведмеді змогли відтіснити ціну нижче 34000.00 USD, встановивши локальний мінімум в точці 33520.00 USD.

До ранку пара відскочила до підтримки рівня 38.2% фібо (37150.24 USD), і якщо на вихідних обсяги торгів будуть низькі, то ціна BTC продовжить консолідацію біля цього рівня Фібоначчі.

Якщо ж до кінця тижня ведмеді посилять тиск, то пара відкотиться в область психологічної позначки 30000.00 USD.

ETH/USD
ETH/USD

Вчора обсяги покупок були дрібні, а подальше відновлення пари обмежувала фіолетова лінія даун-тренду. Протягом дня ціна Ethereum відкотилася в район відмітки 2400,00 USD, а вночі продавці протестували підтримку 2200.00 USD.

Попри відскік, ціна ефіру утримується в низхідному каналі, і до кінця тижня пара повернеться до психологічного рівня 2000.00 USD.

XRP/USD
XRP/USD

Вчора ведмежий імпульс повернув ціну XRP до психологічного рівня один долар за монету. До завершення дня пара утримувалася в районі цієї позначки, але сьогодні вночі продавці оновили місячний мінімум в точці 0.869 USD.

На ранок ціна відскочила із зони мінімуму до ключового рівня 1.00 USD. На цей час, попри досить дрібні обсяги продажів, наслідки ведмежого пресингу не дозволяють парі закріпитися вище цієї психологічної позначки.

Якщо до кінця тижня ринок буде пасивним, то ціна Ripple спробує втриматися в бічній консолідації в районі позначки один долар.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *