Аналітика Bitcoin

Аналіз цін Bitcoin, Ethereum, XRP на 15.05.2021

Ринок покинув зону перекупленості та найближчим часом можна очікувати його відновлення.

BTC/USD
BTC/USD

Вчора обсяг торгів не перевищував середній рівень тиску з боку ведмедів. Це дозволило ціні BTC відновитися до жовтого рівня 51600.00 USD, але пробити його на настільки малих обсягах покупцям не вдалося.

За минулу ніч ціна опустилася нижче психологічного цінника 50000.00 USD, а в першій половині дня зниження продовжиться до рівня 61.8% фібо (47745.68 USD). Якщо ведмеді продавлять цей рівень Фібоначчі, то до кінця тижня пара протестує 50% фібо (42447.96 USD).

ETH/USD
ETH/USD

Вчора вранці двогодинна EMA55 обмежувала відновлення ціни ETH, але тиск з боку продавців було відсутній, і покупцям вдалося пробитися вище рівня середніх цін.

Денне зростання не було підтримано великими обсягами, тому пара не змогла повернутися у висхідний канал. На цю мить пара намагається закріпитися над ковзною середньою EMA55. Якщо тиск ведмедів відновиться, то вони продавлять підтримку двогодинного EMA55 і повернуть ціну ефіру в зону тижневого мінімуму (3500.00 USD).

З іншого боку, на денному тайм-фреймі індикаторні лінії Stoch RSI покинули зону перекупленості та досягли нижньої нейтральної межі, де формується сигнал на покупки. Є ймовірність, що бики зможуть сформувати потужний імпульс і пробити зелену лінію тренду. В цьому випадку максимум можливий в районі позначки 4400.00 USD.

XRP/USD
XRP/USD

Вчора пресинг з боку ведмедів ослаб і покупцям вдалося трохи відновити ціну XRP. Пара повернулася до лінії POC ($ 1.383), але зростання не підтриманого обсягами і ціною поки не може подолати червону лінію опору, яка утворює спадний канал.

При поновленні ведмежого тиску локальний мінімум слід очікувати в області 1.150 USD. Разом з цим, слід враховувати, що в результаті зниження, ринок вийшов із зони перекупленості й на денному тайм-фреймі індикаторні лінії Stoch RSI формують сигнал на покупки. Є ймовірність, що покупці зможуть сформувати бичачий імпульс, який проб’є червону лінію тренду, і пара відновиться вище позначки 1.500 USD.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *