3 Травня 2023 в 15:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики прокоментували ринкову динаміку Ethereum

Новини Ethereum
Share this page to Telegram

З початку 2023 року головний альткоїн подорожчав на 50%. Однак актив так і не зміг закріпитися вище за ключову позначку $2000. Позаторік котирування монети досягли $2134, але з того моменту почалася фаза просідання, на тлі якої вартість ефіру знизилася до $1800.

За словами багатьох аналітиків, базовий тригер розвитку ведмежої тенденції став каскад ліквідації довгих позицій в умовах ринку, що підтверджують показники відкритого інтересу. Останні тижні метрика стійко зростала, що говорило про оптимістичні настрої інвесторів. Але за минулі кілька днів відкритий інтерес суттєво знизився, що вказує на зростання тиску з боку продавців.

Аналітик під ніком ALI опублікував пост у Twitter, де поділився своїми спостереженнями. Він зазначив, що кількість користувачів та обсяги транзакцій збільшуються, що вказує на здорове впровадження Ethereum. Однак у річному обчисленні ці показники виглядають досить слабо. На цьому тлі експерт вважає, що найближчим часом котирування Ethereum знизяться до 1500 доларів, де зможуть знайти адекватну підтримку.

Інший аналітик Мун Карл зазначив, що на денному графіку ефіру формується патерн «голова та плечі», який свідчить про потенційне зародження ведмежої тенденції. На думку аналітика, зараз створено сприятливі умови для відкриття короткострокових продажів, де цільовою відміткою стане рівень підтримки $1570. Якщо котирування зможуть утриматися вище цієї галузі, то можна буде говорити про можливі лонги, підсумував експерт.

Станом на 3 травня ефір, як і раніше, утримує 2-й рядок у зведеному рейтингу капіталізації з показником $233,08 млрд. Котирування головного альткоїну розташовані на рівні $1853, а торгові обсяги за добу знизилися на 6,1% і склали $7,2 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар