1 Березня 2023 в 08:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики обіцяють Ethereum лідерство з кількох причин

Ethereum
Share this page to Telegram

Після бурхливого січня лютий був досить спокійним місяцем для крипторинку, проте з настанням березня аналітики Bernstein не виключають, що ціна Ethereum може вибухнути.

Вони вважають, що в найближчі кілька місяців друга за величиною ринкова капіталізація криптовалюта може виграти від кількох серйозних цінових каталізаторів.

Увечері 28 лютого ефір торгувався понад $1600, додавши за добу приблизно 1,6%.

Ethereum

На наш погляд, ще ніколи за восьмирічну історію Ethereum зірки не сходилися так ідеально для його конкурентної переваги, зростання та явного лідерства на ринку, — написали аналітики Bernstein Гаутам Чхугані та Манас Агравал.

На їхню думку, ведмежий ринок вдарив по всіх конкурентах, але Ethereum продемонстрував завидну стійкість. Крім того, оновлення «Шанхай», яке має відбутися у першому кварталі, дозволить ефіру пройти першу перевірку пропозиції.

Це, у свою чергу, стане «подальшим каталізатором для розвитку стейкінгу та створення одного з найбільших фінансових стейкінгових ринків».

Потім відбудеться оновлення EIP-4844, спрямоване на реалізацію «протошардингу». Воно «зменшить транзакційні витрати для накопичувальних пакетів щонайменше в 10 разів, — написали Чхугані та Агравал, маючи на увазі зниження комісій для мереж рівня 2.

Чхугані та Агравал також вважають, що зниження емісії ефіру на 90%, можлива негативна інфляція та 5% прибутковість стейкінгу стануть ключовими факторами економічної моделі мережі Ethereum.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар