18 Лютого 2022 в 09:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики Finder прогнозують значне зростання Cardano до 2030 року

Cardano
Share this page to Telegram

Згідно з прогнозами аналітичної компанії Finder, курс криптовалюти Cardano (ADA), що займає сьоме місце за ринковою капіталізацією, до 2030 досягне $58.

Попри те, що з початку року криптовалюта Cardano торгується не вище за $1.6, а нещодавно її курс падав до $1.008, група аналітиків Finder вважає, що найближчими роками ADA почне стрімке ралі. За їх оцінками, до кінця року курс монети зросте на 168% і сягне $2.79.

Понад 10% фінтех-аналітиків прогнозують, що цього року ADA може випередити свого найближчого конкурента XRP, змістивши його на нижчі позиції щодо ринкової капіталізації. На думку аналітиків, до 2025 року ADA торгуватиметься за $8.18 за монету, а до 2030 року дістанеться позначки $58.04.

Дослідники пояснили, що оновлення Cardano Alonzo дозволило мережі реалізувати функціональність смартконтрактів, тому протягом найближчих восьми років від ADA можна очікувати більшого. З іншого боку, після активації Alonzo курс монети став знижуватися.

Аналітики не змогли дійти єдиної думки, чому це сталося. За їхніми словами, причинами могли бути невеликий сукупний обсяг заблокованих коштів (TVL), неспокійна ситуація на ринку криптовалют і те, що оновлення знаходиться на ранніх стадіях запуску.

Кардан часто критикують за повільний темп розгортання важливих оновлень. На це розробники відповідають, що перед запуском усі заплановані поновлення повинні пройти ретельне тестування. Керівник відділу розвитку Finder Ванесса Харріс (Vanessa Harris) назвала Cardano однією з небагатьох платформ, що залучили смартконтракти, яка прагне забезпечити безпеку та децентралізацію, проводячи безліч досліджень.

Генеральний директор канадської біржі National Digital Asset Exchange (NDAX) Білал Хаммуд (Bilal Hammoud) також оптимістично настроєний щодо Cardano. За його словами, ADA – один з найбільш недооцінених криптоактивів, і в міру стабілізації роботи мережі зі смартконтрактами та DeFi, багато проєктів переходитимуть на блокчейн Cardano.

Нагадаємо, що минулого тижня розробники Cardano представили пропозицію CIP-35 для смартконтрактів Plutus, спрямовану на прискорення транзакцій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар