Новини альткоін

Аналітик розповів про двох нових перспективних альткоінах

Криптотрейдер Тайлер Своуп заявив про свій інтерес до двох криптоактивів, які можуть виграти від моди на чисту енергію.

Своуп інвестував в Ocean Protocol (OCEAN) і NuCypher (NU), які мають опосередковане відношення до ініціативи Ілона Маска на $ 100 мільйонів з видалення парникових газів. Чотирирічна глобальна ініціатива проводиться за підтримки XPRIZE і пропонує новаторам спробувати розробити нові способи видалення вуглекислого газу безпосередньо з атмосфери або океанів.

Проєкт OCEAN займає 134-е місце в рейтингу ринкової капіталізації та в минулому неодноразово співпрацював з XPRIZE. За даними CoinGecko, актив торгувався на рівні $ 1,34 і за пару тижнів впав майже на 20%.

Орієнтований на конфіденційність протокол NuCypher (NU) з’явився завдяки програмі розвитку Creative Destruction Labs. Некомерційна організація Creative Destruction Labs стала партнером XPRIZE у втіленні ініціативи Маска.

За даними CoinGecko, NuCypher займає 275-е місце в рейтингу ринкової капіталізації та торгується на рівні $ 0,503383. За тиждень актив виріс більш ніж на 10%.

NU – призначений для стекінга токен на базі Ethereum, який дозволить учасникам запустити ноду в мережі NuCypher. Сам проєкт становить мережу, яка надає криптографічні послуги для децентралізованих додатків і протоколів, наприклад управління ключами, контроль доступу і конфіденційність даних.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *