Новини Bitcoin

Аналітик: Буллран біткоіна тільки починається

Криптотрейдер Елліот Уейнман вважає, що біткоін ще далекий від вершини бичачого циклу.

За його словами, блокчейн-індикатори вказують на те, що біткоін тільки намацує істинний бичачий імпульс після недавнього відновлення з мінімумів початку березня. Аналітик прогнозує, що, коли дійсно почнеться суперцикл біткоіна, топова криптовалюта може дістатися до $ 1 мільйона:

«Деякі люди вважають, що травень може стати кінцем буллрана біткоіна. Але я вважаю, що ми знаходимося на старті суперциклу біткоіна, який не тільки приверне сотні мільйонів (або навіть мільярди) користувачів в криптовалюту, але і відправить BTC до астрономічно нових висот в сотні тисяч доларів або навіть до $ 1 мільйону ».

Уейнман підкреслив, що оптимістичні аргументи на користь біткоіна підкріплюються фактом зростання рівня переміщення BTC з бірж в холодні гаманці, де вони будуть зберігатися, а не продаватися на відкритому ринку:

«Тенденція зниження обсягів біткоіна на біржах і зменшення пропозиції стартувала на початку 2020 року і триває зараз. Саме ці блокчейн-показники скажуть вам про те, що не зможуть показати інші характеристики, наприклад хайп, FUD, FOMO і галас в ЗМІ. Дивлячись на блокчейн-показники, ви бачите правду ».

Уейнман також навів діаграму з «Нашого світу в даних», змінену колегою-трейдером Алексом Сондерсом, на якій порівнюється кількість активних користувачів криптовалюти з розвитком інших технологій:

«Ми тільки починаємо помічати сплеск впровадження і тут немає ніякого спаду. Фактичне впровадження криптовалюти ще навіть не почалося. Ми спостерігаємо перші дні цієї технології ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *