Аналітик розповів про сценарії падіння біткоіна нижче $ 50 000

Дисклеймер

Прогнози фінансових ринків є особистою думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою інструкцію до торгівлі. ForkLog не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.

Про поточну ситуацію на ринку розповідає аналітик Nanny Ventures Володимир Кавецький.

Минулий тиждень біткоін закрив вище позначки в $ 56 000, пробивши висхідну трендову і рівень підтримки. На денному графіку котирування дійшли до експоненційних середніх на $ 52 000- $ 51 000, звідки падіння активно відкупили. Але ймовірність зниження залишається, якщо покупцям не вдасться закріпитися вище $ 58 000 на найближчі дні.

Прогноз Bitcoin

Один з найбільш очевидних сценаріїв зниження – ретест позначки $ 60 000 с подальшим оновленням мінімумів. Уже зараз проглядаються рівні підтримки для таких сценаріїв – $ 47 500- $ 48 500 і $ 41 500- $ 39 000 (якщо ціна не втримається на першому рубежі).

Говорити про оновлення ATH можна тільки в разі закріплення вище $ 60 000. Ринкова картина вкрай нечітка, при відкритті позицій варто враховувати цей фактор.

Прогноз Bitcoin

На 2 і 4-годинних графіках картина ще більш напружена, ціну утримують вище локальної трендової та затискають з можливим виходом в будь-якому напрямку. Поки відкуповуються, але сьогодні-завтра закріпитися вище POC понеділка – $ 57 000 – вкрай важливо. Технічна картина виглядає ведмежою.

Прогноз Bitcoin

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *