23 Червня 2021 в 20:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Alipay теж почали продаж NFT

Alipay
Share this page to Telegram

Ринок NFT (невзаємозамінних токенів) продовжує розвиватися. З кожним місяцем кількість платформ, які пропонують свої NFT зростає. Включилися в цей процес і платіжні системи, що пропонують клієнта NFT твори. До них приєднався й Alipay, одна з найбільших платіжних систем, що працюють в Китаї.

Першу партію цифрового NFT мистецтва, яка була представлена ​​Alipay, що містить в собі зображення летючих казкових апсар і священного оленя з печери Тисяч Будд мала вартість в 10 балів системи Alipay, плюс 9,90 китайських юанів (1,53 долара США). Інші валюти не приймаються в цій системі.

Завтра планується запустити чергову партію зображення з відомого китайського мультсеріалу Scissor Seven.

Наскільки успішними будуть продажі? Оскільки кількість охочих придбати цифрові NFT постійно зростає, то варто очікувати, що платіжний гігант зможе привернути до себе ще більше користувачів. Оскільки ринок NFT в КНР тільки починає розвиватися, і до повного насичення ще далеко, Alipay планує зайняти передові позиції.

Якщо продажі будуть успішними, Alipay стане пропонувати ще більше NFT, в основному орієнтованих на китайських користувачів. Втім, поціновувачі китайського мистецтва з інших країн теж можуть приєднатися до торгів. Варто очікувати найближчим часом посилення конкуренції між майданчиками, що пропонують NFT для продажу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар