21Shares

21Shares розмістить три крипто-ETP на біржі Euronext

21Shares раніше розміщувала криптовалютні ETP у Швейцарії, Німеччині та Австрії.
Швейцарський постачальник інвестиційних продуктів 21Shares розміщує три біржові продукти (ETP) на фондовій біржі Euronext Paris 1 червня.

21Shares, раніше відома як Amun, заявила в п’ятницю, що три ETP, які будуть перераховані на біржі, нададуть інвесторам доступ до біткоінів (BTC) і ефіру (ETH). Третій продукт – «короткий біткойн» ETP.

У той же день нью-йоркська інвестиційна керівна компанія Van Eck розмістить два біткоіни та інші ETP на фондових біржах Euronext в Амстердамі та Парижі.

На цей час 21Shares розмістила криптовалюту ETP у Швейцарії, Німеччині та Австрії. Завдяки попиту з боку інвесторів, інвестиційна компанія тепер розширює свою діяльність у Франції.

«Ці традиційні трекери дозволять інвесторам диверсифікувати свої портфелі, додаючи активи, в які ми вірили раніше багатьох інших і які, як ми як і раніше вважаємо, необхідні для успішного розподілу портфелів», – сказав Лоран Кассі, керівний директор ETP-бізнесу 21Shares.

У травні генеральний директор Ark Investment Management Кеті Вуд оголосила, що увійшла до ради директорів криптовалютної платформи Amun Holdings, материнської компанії 21Shares.

Вуд підтвердила, що вона увійшла до ради директорів Amun після особистого інвестування в оператора 21Shares і зустрілася з командою Amun на конференції у 2019 році.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *