TokenInsight

Звіт TokenInsight: “DEX на рішеннях другого рівня для Ефіріуму не користуються популярністю”

Аналітики TokenInsight повідомляють, що за ІІІ квартал обсяг торгів на децентралізованих біржах в Ефіріумі знизився на 23%, а версії на рішеннях другого рівня поки не завоювали популярності.

Найбільш популярна децентралізована біржа в мережі Ефіріуму Uniswap працює також на рішеннях Arbitrum і Optimism. Станом на 30 вересня до основної мережі другої криптовалюти в смартконтрактах Uniswap v3 звертаються токени на $2.6 млрд. У мережі рішення Arbitrum показник на два порядки менший, всього $37.3 млн, а в Optimism $32.4 млн.

TokenInsight

Схожа ситуація і з обсягом торгів. В основній мережі Ефіріуму обсяг торгів на біржі Uniswap становив $1.19 млрд, а на Arbitrum та Optimism відповідно $17.6 та $9.4 млн.

Варто зазначити, що Uniswap v3 займає далеко не перший рядок за обсягом заблокованих активів Arbitrum. Лідирує там проєкт Curve із $206.8 млн, а на другому місці рейтингу розташувалася DEX SushiSwap ($145.6 млн).

Uniswap

Серед мереж другого рівня Polygon продовжує лідирувати за обсягом заблокованих активів, хоча за ІІІ квартал цього року показник знизився на 22.87%. При цьому Arbitrum об’єм заблокованих активів зріс на 21.9%.

Наприкінці жовтня керівництво Polygon заплатило $2 млн “білому хакеру”, який виявив критичну вразливість у протоколі. Вразливість могла призвести до втрати токенів на $850 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *