ETH

Звіт: Інституційні інвестори зацікавилися ефіром

У доповіді CoinShares, що управляє цифровими активами, повідомляється, що інституційні інвестори звернули свій погляд на ефір (ETH).

Продукти, орієнтовані на цей альткоін, отримали найбільшу частку капіталу на минулому тижні Це пов’язано з тим, що ефір демонструє впевнене зростання з середини квітня. На цьому тижні курс ETH продовжує зміцнюватися.

На момент публікації даного матеріалу ціна криптовалюти зросла до $ 3360. Капіталізація альткоіна зросла до $ 386,878 млрд.

ETH

У звіті CoinShares йдеться, що інвестиції в продукти, орієнтовані на криптосферу, виросли за тиждень до $ 489 млн. Це максимальний показник з лютого минулого року.

Найбільшу активність продемонстрували північноамериканські інвестори. Європейські інституціональні, навпаки, вивели частину капіталу з криптовалюти. У фонди, орієнтовані на ефір, інвестори вклали близько $ 30 млн.

Левову частку коштів традиційно привертають гравці, які виявляють інтерес до біткоіна. Продукти, орієнтовані на BTC, виросли до $ 442 млн. Криптофонди, що базуються на XRP, Binance coin (BNB), Cardano (ADA) і Polkadot (DOT), отримали $ 9,2 млн.

Паралельно компанія CoinShares зафіксувала відтік коштів з Bitcoin Cash-продуктів (- $ 1,7 млн). Інституціональні перейшли до фіксації прибутку, саме тому спостерігається скорочення капіталовкладень в криптовалютні продукти, відзначають дослідники.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *