Майнери

Звіт: халвінг значно зменшив вплив майнерів на ціну біткоїну

Тиск продажів майнерів на ринок біткоїну серйозно зменшився після третього халвінгу, який відбувся в травні 2020 року. Такого висновку дійшли аналітики Arcane Research.

Експерти нагадали, що майнери є «природними продавцями» через необхідність покривати операційні витрати у фіаті вони змушені реалізовувати частину видобутих монет.

В Arcane Research зазначили, що обсягу винагороди, що отримується за блоки, тепер недостатньо, щоб викликати суттєвий рух ринку.

Крім того, останнім часом з’явилися складніші способи фінансувати витрати замість простого продажу видобутих монет. При цьому більшість майнерів дотримуються стратегії довгострокового утримання цифрового золота, додали експерти.

У цьому вони побачили іншу небезпеку, оскільки накопичені біткоїни у разі фінансової скрути все одно потрапляють на ринок. Однак у таких ситуаціях здобувачі криптовалюти вдаються до послуг позабіржових сервісів, як і всі біткоін-кити. Це мінімізує вплив цін, уточнили аналітики.

“З цих причин видається, що майнери не мають суттєвого впливу на ціну біткоїну, і халвінги продовжать його знижувати”, – підсумували вони.

Нагадаємо, у жовтні майнери видобули першу криптовалюту на $1,72 млрд, трохи не дотягнувши до рекордного показника березня $1,74 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *