Біткоін

Звіт: Ефір все ще сильно залежить від біткоіна

Восени минулого року кореляція цін на біткоіна (BTC) і ефір (ETH) перебувала на найнижчому рівні з 2018 року. Даний показник становив лише 42% в місячному вираженні.

Однак уже на початку 2021 року залежності альткоіну від BTC знову стала посилюватися. У звіті Skew йдеться, що попри спроби ефіру відв’язатися від біткоіна, залежність першого від другого все ще знаходиться на трирічному максимумі.

Причому аналітики сумніваються, що найближчим часом тренд зміниться. Швидше за все, ETH буде рухатися в одному напрямку з біткоіном.

Сьогодні найбільші цифрові валюти повернулися в зелену зону. Біткоін і ефір 30 травня зміцнилися до $ 35 900 і $ 2450 відповідно. Монети змогли трохи відігратися, проте про відновлення повномасштабної експансії говорити поки рано.

Фундаментальні показники ETH, тим ременем, продовжують поліпшуватися, що свідчить про позитивні довгострокові перспективи альткоіна та екосистеми ефіріума. За даними Bloqport Insights, обсяг криптовалюта в депозитному контракті ETH 2.0 перевищив на цьому тижні 5 млн ETH.

Накопичення ефіру триває, говориться в огляді Glassnode. Аналітики з’ясували, що 30 травня число ефіріум-адрес з ненульовим балансом встановило новий рекорд, досягнувши 59,805 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *