NFT

Зниження обсягу продажів NFT супроводжується зростанням гаманців

Простір незамінних токенів (NFT) зареєстрував безліч максимумів із загальним продажем на сотні мільйонів, і, попри деяке охолодження за останні пару місяців, у цьому секторі маса підстав для оптимізму.

За інформацією Delphi Digital, кількість унікальних адрес, що купують NFT, збільшилася навіть за умови різкого скорочення продажів.

У вересні продажі NFT справді почали знижуватися, проте саме у цей період збільшилася кількість унікальних покупців.

OpenSea і SuperRare залишаються кращим платформами для дорогих NFT із середнім загальним денним обсягом продажів $30 000 до $60 000. Цікаво, що в шести різних випадках середній денний продаж на SuperRare становив $100 000.

OpenSea, як і раніше, є найуспішнішим торговим NFT-майданчиком, оскільки на нього припадає понад 90% обсягу торгів у секторі. Її успіх був пов’язаний із величезною кількістю роздрібних продавців NFT.

Відзначаючи зростання NFT в інших блокчейн-мережах, Ethereum виступає домінантною мережею у просторі, за нею слідує Ronin, сайдчейн Axie Infinity.

Кілька місяців тому обсяг торгів NFT на Ethereum становив понад $ 100 млн на день, тоді як Ronin отримував набагато скромнішу вигоду від запуску Axie Infinity.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *