Interactive Brokers

Зміцнення позицій Binance рухає Binance Coin до $ 1000.

Попит на біржовий токен Binance coin значно виріс за останні 4 тижні, що призвело до затримок в мережі, хоча блокчейн працює на повну потужність. Це викликало проблеми у роздрібних трейдерів.

За останні 6 місяців BNB пройшов довгий шлях, і поточний ціновий рух дозволяє зробити висновок, що в доступному для огляду майбутньому ціна може піднятися вище $ 1000.

Binance

Графік вище показує, що соціальний обсяг знову збільшується, оскільки ціна має з ним високу кореляцію. В даний час вона знаходиться вище рівня $ 600, що говорить про подальше підвищення цін.

На поточний момент BNB, безперечно, – домінантний альткоін на біржах після Dogecoin. З точки зору попиту на біржах, соціального обсягу BNB займає друге місце на біржах деривативів (дані Coingecko). У короткостроковій перспективі ходлінг BNB ідеально підходить для трейдерів на увазі майбутнього зростання.

Binance

Згідно з графіком вище, в короткостроковій перспективі (30 днів) рентабельність інвестицій складе майже 50%, в довгостроковій перспективі цей показник вище. Оскільки Binance є однією з провідних бірж, попри сильний мережевий ефект ETH і майбутній халвінг, ймовірно, BNB продовжить рости.

При наявності майже 3000 активних адрес попит на Binance Coin росте, а кількість унікальних і активних адрес збільшується разом зі зростанням цін. За останні 24 години кількість транзакцій в мережі BNB досягло майже 4000, і очікується, що воно підвищиться при подальшому сходженні монети.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *