Біткоін

ЗМІ: влада провінції Юньнань заборонить майнінг криптовалют

Влада китайської провінції Юньнань збирається обмежити видобуток криптовалют. Про це повідомляє Forkast News з посиланням на надане пулом BTC.TOP повідомлення.

За даними видання, компанія планує прискорити перенесення операцій в Північну Америку і сконцентруватися на провінції Сичуань через велику кількість гідроенергетичних ресурсів.

Раніше біткоін-майнери парку економічного і технологічного розвитку Шаньдун, що базується в префектурі Чанцзи (провінція Сіньцзян), отримали розпорядження від місцевої влади про негайне припинення діяльності.

До боротьби з видобутком першої криптовалюти приєдналася Внутрішня Монголія, провінції Цинхай і Сичуань. Влада останньої дозволила майнерам підготуватися до припинення діяльності до вересня 2021 року.

Чиновники провінції також провели семінар про використання надлишків гідроелектроенергії в умовах заборони. ЗМІ повідомили, що зустріч з місцевими майнерами пройшла в доброзичливій атмосфері, але без прийняття резолюцій.

Нагадаємо, 18 травня журналіст Колін Ву повідомив, що три асоціації при Народному банку Китаю випустили спільне повідомлення, яке забороняє компаніям підтримувати пов’язаний з криптовалютою бізнес.

21 травня віцепрем’єр держради КНР Лю Хе під час виступу на засіданні Комітету з фінансової стабільності та розвитку заявив про плани влади вжити заходів щодо майнінгу цифрових активів і торгівлі біткоїном.

24 травня інформаційне агентство Китаю «Сіньхуа» випустило матеріал з критикою цифрового золота і видобутку криптовалют. Пізніше воно пояснило, що торгівля цифровим золотом не заборонена, але вимагає захисту інтересів простих людей.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *