Біткоін

ЗМІ Китаю: торгівля біткоіном не заборонена, але вимагає захисту інтересів простих людей

Операції з біткоіном та іншими цифровими активами можливі, якщо громадяни готові брати на себе такий ризик. При цьому реклама «прибуткових активів» підлягає посилення, пише 8btc з посиланням на інформаційне агентство КНР «Сіньхуа».

Подібні формулювання «про свободу покупки / продажу криптовалюти» з’явилися ще у 2013 році в спільній заяві різних держорганів, нагадало видання. Його підписали Народний банк Китаю, Міністерство промисловості та інформаційних технологій, Комісія з регулювання банківської діяльності, Комісія з регулювання цінних паперів і ряду інших відомств.

Згідно «Сіньхуа», регулювання торгівлі криптовалюти вимагає комплексного підходу. Різним службам необхідно здійснювати нагляд в рамках своїх компетенцій.

Головний партнер Spartan Group Джейсон Чой у світлі останніх подій переконаний в зростанні популярності децентралізованих платформ таких, як Uniswap.

Hypothesis: if China further curtails the use of leverage on centralized exchanges, the primary beneficiary would be AMM exchanges built for long tail shitcoins https://t.co/N1drsKeYif— Jason Choi (@mrjasonchoi) June 3, 2021

Нагадаємо, виробник майнінгового обладнання Canaan Creative виступив проти переслідування майнінгу в Китаї.

Чиновники китайської провінції Сичуань, одного зі світових центрів видобутку біткоіна, провели семінар про використання надлишків гідроелектроенергії в умовах заборони. ЗМІ повідомили, що зустріч з місцевими майнерами пройшла в доброзичливій атмосфері, але без прийняття резолюцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *