Binance

ЗМІ дізналися про розслідування Мін’юсту і Податкового управління США стосовно Binance

Найбільша у світі біржа криптовалют Binance стала об’єктом розслідування Міністерства юстиції та Податкового управління США, пише Bloomberg.

Влада перевіряє Binance на предмет порушень в області протидії відмиванню грошей і податкового законодавства. За словами джерел, слідчі запросили інформацію в осіб, знайомих з подробицями діяльності Binance. Одночасно Bloomberg відзначає, що на поточному етапі Binance не звинувачує в правопорушення, а розслідування може ні до чого не привести.

«Ми з усією серйозністю ставимося до своїх юридичних обов’язків і взаємодіємо з регуляторами та правоохоронцями на принципах співпраці, – заявила представник пресслужби Binance, додавши, що вони не коментують конкретні справи. – Ми доклали чимало зусиль до створення надійної програми правової відповідності, що містить принципи протидії відмиванню грошей і інструменти, якими користуються фінансові установи для визначення і розв’язання проблем підозрілої активності ».

У розслідуванні бере участь відділ Мін’юсту по цілісності в банківській галузі, що займається складними справами, які мають відношення до фінансових компаній, а також прокуратура Сіетла. Одне з джерел заявило, що податківці цікавляться діяльністю Binance протягом декількох місяців, причому їх інтерес охоплює як клієнтів біржі, так і її співробітників.

У березні стало відомо про передбачуване розслідування Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) щодо Binance стосовно того, чи дозволяє вона американцям торгувати деривативами в обхід закону. Сама компанія стверджує, що блокує доступ з США до свого сайту і використовує просунуті технології для виявлення ознак відмивання грошей та іншої протиправної активності при здійсненні транзакцій.

Передбачається, що Мін’юст теж буде вивчати заходи, прийняті Binance для огорожі американців від торгівлі. Знайоме з діяльністю Binance джерело заявило, що до відкриття підрозділу Binance.US їм рекомендували користуватися VPN, щоб не розкривати своє місце розташування і продовжувати користуватися біржею. У самій компанії стверджують, що ніколи не давали таких рекомендацій, оскільки «це завжди суперечило нашим принципам».

«Сьогодні стільки панічних повідомлень. Для одних це можливість, для інших – біль », – написав CEO Binance Чанпен Чжао у зв’язку з останньою публікацією. Схожим чином він відреагував на березневе повідомлення Bloomberg про розслідування CFTC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *