Бутерін

Журнал Time включив Віталіка Бутеріна в список 100 найвпливовіших людей

Засновник блокчейн-платформи Ethereum Віталік Бутерін потрапив в список 100 найвпливовіших людей за версією журналу Time.

Time складає такий список щорічно, а його остання редакція вийшла в цю середу. Бутерін увійшов в категорію «Новаторів» поряд з CEO NVIDIA Дженсеном Хуангом і CEO Tesla Ілоном Маском.

«Що робить Віталіка таким особливим, так це те, що він творець над творцями, – пише співзасновник Reddit Алексіс Оганян в описі профілю Бутеріна.- Жодна жива душа не змогла б придумати всі сфери застосування Ethereum, але ідея, з якою все це почалося , належить одній людині. Звідси почався новий світ, який відкрив можливості для нових способів застосування технології блокчейн. Я ніколи з таким захопленням не дивився на перспективи інтернету, і багато в чому це заслуга Віталіка Бутеріна ».

У мережі Ethereum, тим часом, було зафіксовано нове досягнення. 300 000 ETH або понад $ 1 млрд за поточним курсом було виведено з обігу в результаті запущеного на початку серпня механізму EIP-1559. EIP-1559 дозволяє спалювати частину сплачуються користувачами комісій, замість того щоб передавати їх майнерам, як було з часу запуску мережі в 2015 році.

Майнери як і раніше отримують нагороди за додавання блоків в розмірі 13 000 ETH в день. Завдяки дії EIP-1559 в певні дні обсяг спалюваних ETH перевершував число випускних, а чиста емісія зараз становить близько 6 800 ETH в день.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *