zcash криптовалюта

Zcash чекає велике оновлення

Electric Coin Company (ECC) розкрила деталі наступної серії оновлень для криптовалюти Zcash.

Апдейт Halo Arc привносить зміни в консенсусні Ноди Zcashd, прототип гаманця ECC і набір засобів розробки (SDK) для гаманців. Новий гаманець буде відправляти анонімні транзакції за замовчуванням. Зараз для цього користувачам доводиться виконувати додаткові дії.

Спочатку Halo Arc був запланований на літо, однак згодом дата запуску була перенесена на 1 жовтня, щоб вона збігалася з активацією поновлення NU5. Серед іншого Zcash отримає підтримку уніфікованих адрес, які будуть сумісні з усіма пулами криптовалюти: анонімними та ні

На технічному рівні Halo Arc використовує «не вимагає довіри рекурсивную» версію доказів з нульовим розголошенням, яка істотно підвищить масштабованість і усуне потребу в неоднозначній процедурі «довіреної установки». У поточних умовах Zcash використовує секретне число, що генерується безліччю учасників з кожним хард Форком. Передбачається, що після завершення процесу такі учасники знищують «криптографічні токсичні відходи». Якщо ж вони не зроблять цього, вступивши в змову, або якщо хтось дізнається секретне число, стане можливим довільний випуск ZEC, причому інші користувачі навіть не знатимуть про це.

«Halo з вбудованими в нього поліпшеннями відкриває нову епоху криптографії з нульовим розголошенням. Завдяки видаленню довіреної установки, необхідної для поточної системи доказів з нульовим розголошенням, зросте впевненість в грошовій пропозиції, – заявили в ECC. – У Halo Arc ми спрощуємо підтримку затінених транзакцій Zcash. Користувачі підтримуваних гаманців зможуть надати другій стороні єдину адресу і будуть знати, що кошти відправляються на затінений адреса незалежно від того, підтримує його відправник чи ні ».


З початком оновлення користувачам також буде запропонована можливість автоматичної міграції активів в останні підтримувані гаманцем затінені пули, що допоможе швидше відмовитися від пулів старих версій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *