4 Липня 2021 в 20:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Засновники Dropil погодилися визнати провину в шахрайстві з ICO на $ 1,9 млн

Dropil
Share this page to Telegram

Міністерство юстиції США (DOJ) повідомило, що засновники Dropil (DROP) Джеремі Макалпін і Захарі Матар погодилися визнати провину в шахрайстві з ICO на суму майже $ 1,9 млн.

Згідно зі звинуваченням, вони продали токени DROP тисячам інвесторів, залучені кошти нібито призначалися для фінансування діяльності торгового бота Dex.

За даними DOJ, ні Макалпін, ні Матар не зареєстровані в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Прокурори додали, що обвинувачені зробили «серію помилкових заяв інвесторам у white paper» на сайті Dropil і профілі в Twitter для «просування успіху криптовалюти».

«Відповідачі виготовляли підроблені звіти про рентабельність Dex і переводили DROP користувачам Dex, створюючи хибне враження про його функціональності й прибутковості», – йдеться в повідомленні відомства.

За даними Міністерства юстиції, Макалпін і Матар також зробили хибні заяви про обсяг залучених коштів в розмірі $ 54 млн від 34 000 інвесторів.

«Фактично відповідачі отримали близько $ 1 896 657 від 2472 інвесторів шляхом продажу 629 млн DROP. Але Макалпін і Матар не витратили як мінімум $ 1,6 млн шляхом залучених коштів, використовуючи їх для виплат собі та партнерам », – додали у відомстві.

Раніше вони домовилися з SEC про врегулювання цивільного позову, поданого у 2020 році.

Нагадаємо, в березні 2021 року співзасновник що просувається професійним боксером Флойдом Мейвейзером ICO-проєкту Centra Tech Сохраб Шарм отримав вісім років в’язниці.

У лютому SEC звинуватила трьох партнерів криптовалютного стартапу Bitcoiin2Gen в шахрайстві на $ 11,4 млн в рамках ICO за участю голлівудського актора Стівена Сігала.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар